PODAROVNÍČKY PRE FIRMY

Uctite si jubileum založenia spoločnosti,svojich klientov, partnerov, kolegov, či spolupracovníkov formou darčekových predmetov.

Ponúkame vám riešenie, ako elegantne vyriešiť milú povinnosť. 

Pripravíme vám jedinečný darčekový zážitok vo forme podarovníčkov.

 

Naše podarovníčky sú výnimočné tým, že ich pre vás vyrobí tím skúsených remeselníkov a to s veľkou láskou a ručne.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. Let your users get to know you.

Naši zákazníci rozumejú hodnote originálnej ručnej práce.

Náš tip

Pivný sen

Poteší chlapskú dušu, jazyk aj oko.

Pivný sen je podarovníček vhodný pre každého, kto si rád s kolektívom posedí na pive. Praktická, ručne vyrobená drevená prepravka dáva podarovníčku vážený a luxusný vzhľad. Manufaktúrne pivo Žiwel je chutné a opojné. Kovaný otvárak na pivo je vyrobený Dušou Kovu, aby zvučne a štýlovo otvoril každé pivo. Pivný krčah z keramickej dielne Hemka je ozdobou pivného podarovníčka. Neexistujú dva rovnaké na svete. Hra tvarov a farebných glazúr vytvára jedninečnosť každého kúsku. 

Kozmetikou dámy nesklamete

Mydlo Sapotheca vyrába veľmi skúsený pán doktor lekárnik, je vyrobené procesom saponifikácie. Na výrobu kozmetiky Gabio, je použitá geotermálna voda z Podhájskej, ktorá je známa svojim priaznivým zložením. Prípravky Gabio používajú aj ľudia s problematickým typom pleti. Mydelničky sú vyrobené v Keramickej dielni Hemka točením hliny na kruhu, alebo v Dielni Romanky Pítekovej, ktrorá vyrýba luxusné originály mydelničiek modelovaním hliny. Zrkadielkam vdychuje život Duša Dreva. Zrkadielka sú vyrobené z rôznych drevín od čerešne až po olivovník. Každé jedno má výnimočnú kresbu. Uteráky šijeme v dielničke Za oblôčkom, kde sú zdobené aj ručne vyrobenou aplikáciou či ručne šitou, alebo háčkovanou čipkou.

Podarovníček je ozdobený dekoráciami z ovčej vlny, ktoré s láskou vyrába Atelier Michael.

Všetky kozmetické prípravky, ktoré sú súčasťou podarovníčkov, sú z oficiálnych výrobných  manufaktúr, kde je každý prípravok podrobený certifikácii a mikrobiologickému rozboru. Sú vyrobené z prírodných zložiek. 

Kontakt

info@zaoblockom.sk

0902 446 816

Svätoplukovo 429

95116, Svätoplukovo

Nitriansky kraj

  • Wix Facebook page
  • Instagram sociální Icon