Dielňa u Vendelína

Dielňa u Vendelína

 

Dielňa u Vendelína je rodinná dielňa, ktorá sa venuje výrobe nábytku, bytových doplnkov, altánkov  a schodov. Pri výrobe využívajú masívne drevo, pričom preferujú tvrdé a trvácne dreviny ako dub, buk, jaseň, orech a agát.

Venujú sa aj tvorbe tifany vitráží, zrkadiel, módnych doplnkov ako sú brošne, spony do vlasov, náhrdelníky. Tvoria aj úžitkové predmety, ktoré sú funkčné a krásne.

Za touto značkou stoja dvaja mladí šikovní ľudia Štefan a Silvia. Splnili si svoj sen, pretože spolu vytvárajú krásne diela a robia to, čo milujú. Z ich tvroby cítiť cit pre výber materiálov, dokonalé technologické spracovanie a vysokú estetickú hodnotu.

"Už od detstva ma bavilo rôzne majstrovanie, vyrábal som si motokáry, rôzne poličky a drobné veci. Neskôr som si našiel priateľku, ktorej dedo mal zhodou okolností malú stolársku dielňu, v ktorej sme si začali všeličo vyrábať. Potom čo sme si počas štúdia prešli rôznymi brigádami a neskôr prácami, a tak sme si povedali, že chceme robiť niečo, čo nás baví a to niečo chceme robiť spolu."

telefón:0940 751 311

  • White Facebook Icon

Kontakt

info@zaoblockom.sk

0902 446 816

Svätoplukovo 429

95116, Svätoplukovo

Nitriansky kraj

  • Wix Facebook page
  • Instagram sociální Icon